Sürücülük Firma Rehberi Yandex Meta
Nilufer Turizm

Nilüfer Turizm

Report Abuse

Açıklama

Nilüfer Turizm

'Sınırsız Müşteri Memnuniyeti' sağlamak esası üzerine kurulmuş, "İnnovasyon" niteliğinde bir çok yeniliğe imzasını atmıştır. ''Güvenli Ellerdesiniz'' ilkesiyle; firmamızda güvenin, en önemli unsur olduğunu belirtmiş; Güvenli, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini mükemmelleştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir

Nilüfer Turizm ailesi olarak yolcularımızın memnuniyetini önemsiyor, mutlu bireyler ve mutlu çalışanlar ilkesiyle hareket ediyoruz. Eğitimin hayatımızın her alanında var olması gerektiğine inanıyor, yeni bilgiler eşliğinde değişime ayak uyduruyoruz.

Firmamızın değişen gereklilik ve beklentilerine göre eğitim ihtiyaçlarımızı analiz ederek, gerek kurum içi eğitimcilerimizden gerek dış kaynaklı eğitim firmalarından destek alıyoruz. Firmamızın kurum kültürüne ve çağımızın beklentilerine uygun eğitimler tasarlıyoruz.
İyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimseyen firmamızda çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimlerini arttırmak amacıyla "İletişim”, “Beden Dili”, “Yolcu Odaklı Hizmet”, “İş Güvenliği”, “İş ve Hizmet Kalitesi”, “Yönetim Becerileri”, “Liderlik”, “konularında eğitimler düzenlenmektedir.

Firma Özellikleri

  • Şehirler arası Otobüs
  • Yolcu Taşımacılığı

Şehir

Nilüfer Turizm 0 reviews

Write Your Review

There are no reviews yet.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Info

Nilüfer Turizm

Posted 9 ay ago
  • iletisim@nilufer.com.tr
Contact Agent View Profile
Yurtdışı Taşımacılık