akyüzler sürücü kursu

Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu

51 Gözden geçirme

Report Abuse

Açıklama

Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu

“Kaliteli eğitim verilen en doğru eğitimdir” mottosuyla yola çıkmıştır. Engin tecrübe birikimlerini trafik toplumuna kazandıracağı yeni bireylere aktarmak amacıyla Diyarbakır bölgesinde Sürücü Kursumuz kurulmuştur. Tecrübeli, deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile bölgesinde kısa zamanda en çok tercih edilen sürücü kursu olmuştur. Ehliyet sınavlarında yakaladığı yüksek başarı oranı ile binlerce sürücü adayına ehliyet belgesi kazandırmış ve trafik toplumunda bilinçli sürücülerin oluşmasında zemin hazırlamıştır. Bugün Sürücü Kursu sektörüne bakıldığında eğitim noktasında elde ettiği başarı ve yenilikçi yaklaşımları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Diyarbakır Akyüzler Sürücü KursuDiyarbakır Ehliyet Kurulduğumuz günden bugüne sürücü adaylarına kesintisiz ve doğru eğitimleri vermiş, daima yenilikçi ve modern eğitim ürünleri ile adaylarının beğenisini alarak derslerde teşvik ve motivasyonlarını arttırmıştır. Teknolojiyi yakından takip ederek bugün E-Sınav Uygulaması, E-Kitap Uygulaması ve Konu Anlatımlı Video materyallerini Sürücü Medya ekibinden sağlamış ve adaylarının kullanımına sunmuştur.

Trafik kültüründe eğitimin daima ön planda olduğu ve gerekliliğinin farkında olan Sürücü Kursumuz son model eğitim araçları ve simülatör araçları ile kursiyerlerine güvenli sürüş tekniklerini kazandırmıştır. Başkalarının haklarına ve önceliklerine özellikle de çevreye karşı trafikte özgüven kazanmış sürücülere yetiştirmeyi hedeflemiştir. Trafik kültüründe trafik adabı noktasında tüm adaylarını bilinçlendirmiştir.

Bizimle aynı duygu ve düşüncelere sahip ehliyetin sadece araç kullanmaktan ziyade toplumun bir parçası olduğunu düşünen ve yapılabilecek küçük hataların sonuçlarının hem kendi canları ile hem de başkalarının canlarına mal olacağını bilen, öğrenmek isteyen herkesi Diyarbakır Akyüzler Ehliyet Sürücü Kursumuza bekliyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak adaylarımızın başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Adaylarımızın istek ve önerilerini dinleyip bunlara cevap vererek. Ehliyet veren Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin eğitim hizmeti vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir Sürücü Kursu olmak.

 

VİZYONUMUZ

En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, lider bir Sürücü Kursudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka Sürücü Kursu olmak hedefimizdir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 • Misyon ve vizyonumuzun her zaman takipçisi olacağız.
 • Dayanışma ve güven ortamını sağlayarak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
 • Herkesin kalite eğitimden sorumlu olduğu mutlu bir Sürücü Kursu eğitimi yaratacağız.
 • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
 • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
 • Yeniliklere her daim açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
 • Müşteri odaklılık ve sürekli kaliteli eğitim iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

 

 

Firma Özellikleri

 • Ehliyet Belgesi
 • SRC Belgeleri
 • Psikoteknik Belgesi
 • İş Makinası Belgeleri

Şehir

Adresiniz
Fırat Mahallesi Abdulkadir Aksu Cad. Star Life Sitesi F-Blok Kayapınar / Diyarbakır
Email Adresiniz

Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu 1 review

Write Your Review
5
1 review
 • Admin

  Aramıza Hoş geldiniz / İyi Çalışmalar dileriz.

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Contact Info

Diyarbakır Akyüzler Sürücü Kursu

Posted 2 ay ago
Contact Agent View Profile
Yurtdışı Taşımacılık